• NASZA GRUPA

•     Grupa "Biedronki" liczy 25 dzieci.

W grupie jest 12 dziewczynek oraz 13 chłopców.

W tym roku najwięcej czasu poświęcimy na naukę samodzielności i wspaniałą wspólną zabawę, podczas której nauczymy się wielu nowych rzeczy. Realizując treści programowe z różnych obszarów edukacyjnych będziemy podejmować różne formy aktywności dzieci. Nasz dzień wypełnią wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym środowiskiem. Zawsze będziemy dbać o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu.  Będziemy wychodzić też na spacery i  bawić się na placu przedszkolnym. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami będziemy odpoczywać na leżaczkach słuchając muzyki relaksacyjnej.

Grupa prowadzona jest przez :

Wychowawca: Karolina Gruszczyk

Nauczyciel: Aleksandra Hopko

Oraz Pani Dyrektor Daniela Bizoń

Pomocą nauczyciela jest Pani Iwona Jurczykowska Kosik.

O porządek w sali dba oraz przynosi posiłki  Pani  Grażyna Kubacka.